O firmie

Historia naszej działalności

Jesteśmy niewielką, rodzinną piekarnią która specjalizuje się głównie w sprzedaży wysyłkowej.
Historia naszej firmy miała początek w 2014 roku gdy wraz z żoną mieszkaliśmy w USA. W tym czasie obydwoje pracowaliśmy w sklepie internetowym z etniczną żywnością który ukierunkowany był nie tylko na klientów typowo amerykańskich lecz przede wszystkim na grupy etniczne, imigrantów z krajów europejskich takich jak Węgry, Czechy, Słowacja, Polska, Rumunia, Niemcy. Do naszych zadań należało wypiekanie europejskich specjałów takich jak węgierskie "bejgli", "zserbo", "pogacsa", słoweńska "potica", rumuńskie "cozonaki" czy wreszcie polskie makowce i babki. Część produktów stanowiły również typowo amerykańskie "chocolate chip cookies".  Zajmowaliśmy się także obsługą klienta oraz pakowaniem żywności i wysyłką. Nasze kilkuletnie doświadczenie zaowocowało tym że po powrocie do Polski wraz z żoną, postanowiliśmy otworzyć własną działalność którą prowadzimy teraz z prawdziwą pasją i przyjemnością. Nasze poprzednie doświadczenia odzwierciedlone zostało także w produktach które oferujemy
- od europejskich orzechowców po amerykańskie ciasteczka. 
 
 
Wszystkie produkty wytwarzamy z wysokiej jakości składników, nigdy nie używamy tanich zamienników. Produkcja odbywa się ręcznie, jak w domowej kuchni a praca dostarcza nam ogromnej satysfakcji.
 
Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są przygotowywane zawsze na świeżo po otrzymaniu zamówienia. Staramy się aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące produktów, propozycje współpracy lub jakiekolwiek pytania, serdecznie prosimy o kontakt. Odpowiadamy na każdą wiadomość. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl