O firmie

Historia naszej działalności

Jesteśmy niewielką, rodzinną piekarnią specjalizującą się w wypiekach domowych, oferującą klientom starannie dobrany asortyment najwyższej jakości. Nasza historia rozpoczęła się w 2014 roku, gdy wraz z żoną mieszkaliśmy w USA. W tamtym czasie oboje pracowaliśmy w sklepie internetowym z etniczną żywnością, który skupiał wokół siebie klientów nie tylko typowo amerykańskich, ale przede wszystkim  imigrantów z krajów europejskich.

Nasza praca polegała między innymi na wypiekaniu europejskich specjałów, takich jak węgierskie "bejgli", "zserbo", słoweńska "potica", rumuńskie "cozonaki", a także polskie makowce i popularne również w USA francuskie makaroniki. W ofercie znalazły się również typowo amerykańskie wyroby, między innymi słynne "chocolate chip cookies".  Ponadto, zajmowaliśmy się obsługą klienta i pakowaniem żywności do wysyłki.

Po kilku latach pracy w branży zdecydowaliśmy się wrócić do Polski aby otworzyć własną działalność. W Polsce skoncentrowaliśmy się na wypieku bejgli, makaroników oraz pysznych domowych ciastek. Ciągłe doskonalenie receptur i procesu wypieku przełożyło się na doskonały smak i konsystencję naszych wyrobów. Wszystkie produkty wytwarzamy z prostych składników dobrej jakości. Nigdy nie używamy sztucznych mieszanek, zamienników, utrwalaczy oraz tym podobnych wynalazków mających "ulepszyć" wypieki. Produkcja odbywa się ręcznie, domowym sposobem a praca dostarcza nam ogromnej satysfakcji.

 

 

 
 
Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są przygotowywane zawsze na świeżo po otrzymaniu zamówienia. Staramy się aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące produktów, propozycje współpracy lub jakiekolwiek pytania, serdecznie prosimy o kontakt. Odpowiadamy na każdą wiadomość. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl